Animacje

W animowanym świecie można stworzyć i przeżyć wszystko, wszystko to co wskaże nam wMediaWzięta wyobraźnia. Nasze produkcje animowane są zawsze przygotowywane z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem dedykowanego do projektu grafika i animatora.

Produkcja filmów reklamowych, instruktażowych, korporacyjnych czy produkcja spotów reklamowych nie musi opierać się tylko na ujęciach filmowych. Magia filmu kryje się również w animowanej formie wideo. Animacja reklamowa produktu czy usługi może opierać się na wykorzystaniu różnych technik animowanych, takich jak animacja 2d, animacja poklatkowa, animacja 3d czy wszelkie formy animacji 360 stopni.

Jak powstaje Animacja?

Brief
Dostarczasz nam brief (opis wymagań, potrzeb), w którym opisujesz to co chciałbyś przedstawić oraz podajesz ewentualne bardziej szczegółowe informacje związane z produkcją.
Kreacja
Następnie nasz dział kreacji tworzy scenariusz, który Twoje idee zamienia w filmową wizję.
Realizacja
Tworzymy film w oparciu o scenariusz. Planujemy poszczególne kroki realizacji - preprodukcję, produkcję i postprodukcję. I powstaje Twój film!

Tworzymy z pomysłem

Dla każdego naszego klienta, po zapoznaniu się z jego indywidualnymi potrzebami, dopieramy odpowiedni, spersonalizowany styl graficzny. Styl animacji zależy od kilku czynników. Głównym z nich jest przekaz, komunikat, który ma być zawarty w filmie. To jaki on jest determinuje wybór kreski graficznej, kolorów czy samej formy – animacja 2d, animacja 3d czy film 360°. Drugim ważnym czynnikiem jest pole eksploatacji animacji. W zależności od miejsca emisji – Internet, konferencja, event, materiał wewnętrzny czy TV – długość animacji jest dostosowywana już na etapie preprodukcji. Trzecim czynnikiem decydującym o dobraniu odpowiedniej animacji jest przyszły odbiorca filmu. Tu pojawiają się nie tylko branże, ale także wiek czy płeć widza. Ostatnim, ale nie mniej ważnym, czynnikiem jest branża, w której działa nasz klient. Często to właśnie ona w głównej mierze ma ostateczny wpływ na wygląd animacji – jej charakter, plastykę, barwę, styl graficzny.

Trudne? Bardzo proste. Wybierz wMediaWziętą animację, a produkcja spotów reklamowych będzie dla Ciebie po prostu przyjemnością!

Fenomen animacji 2d

Najpopularniejsza na rynku filmowym i wśród naszych klientów animacja 2d jest dla nas doskonałym polem do zaprezentowania wszelkiej działalności klienta – od skomplikowanych danych rynkowych, sprzedażowych, przez nowe możliwości produktów czy usług, po lifestylową tematykę. Animacja 2d jest stworzona do prezentowania wszelkich danych liczbowych, wykresów, tabel czy szablonów w ciekawy, prosty i przyjemny w odbiorze sposób. Dzięki czemu produkcja filmów reklamowych czy instruktażowych staje się wyjątkową animowaną przygodą.

Nasze Animacje

Zobacz nasze najnowsze animacje. Sprawdź czym różnią się animacje 2d, 3d i 360°. Przekonaj się który rodzaj animacji będzie odpowiedni do Twojej kampanii czy projektu.

Załaduj więcej

Twórz z nami

Animacja daje nieskończone możliwości. My wiemy jak jak je wykorzystać.