Filmy 360°

Wirtualne zwiedzanie to najlepszy sposób zaprezentowania konkretnego miejsca czy firmy przez Internet. Filmy 360°, w odróżnieniu od zwykłych zdjęć, dają obraz nieograniczony żadnym kadrem. Dzięki temu odbiorca ma możliwość swobodnego rozejrzenia się we wszystkich kierunkach, poczucia wyjątkowego klimatu miejsca oraz dostrzeżenia szczegółów niezauważalnych podczas tradycyjnej prezentacji za pomocą galerii.

Filmy 360° otwierają nieznane dotąd możliwości prezentacji przestrzeni takich jak biura, instytucje kultury, restauracje, magazyny, fabryki, warsztaty. Wirtualne zwiedzanie to świetny sposób na zaprezentowanie przedsiębiorstwa, jego oferty, obszaru działań wybranych zespołów, pojedynczych specjalistów czy najnowszych produktów.

Jak powstaje Film 360°?

Brief
Przygoda ze światem filmów reklamowych zaczyna się od krótkiego, niezwykle ważnego dokumentu. Brief utworzony na podstawie konsultacji z klientem i przekazanych wytycznych pozwala na zorganizowanie pracy. Jest drogowskazem, w którym zamieszczono główną ideę oraz wytyczne dotyczące zleconej produkcji.
Kreacja
Każdy pomysł należy skonkretyzować – nadać mu odpowiednią formę i ramy. Służy temu kreacja, czyli moment tworzenia scenariusza. Dokładamy wszelkich starań, aby ująć wszystkie polecenia i uwagi zawarte w zleceniu. Atrakcyjna fabuła to podstawa ciekawych spotów promocyjnych.
Realizacja
Ekipa filmowa na planie, reżyser wpatruje się w podgląd, kamera czeka na hasło – akcja! Etap realizacji filmu - produkcja i postprodukcja. Kręcimy, rysujemy, animujemy, nagrywamy, udźwiękawiamy - nadajemy kształt stworzonej wraz z klientem kreacji.

Filmy 360°

wMediaWzięci  oferują wirtualne spacery i filmy 360°, które w ciekawy, oryginalny sposób prezentują eventy firmowe, pełnią funkcję materiału promocyjnego, spotu reklamowego, filmu korporacyjnego czy wewnętrznego. Film 360° nazywany filmem sferycznym umożliwia również oprowadzenie widza po konferencji, wydarzeniu, nieznanym miejscu, przedstawienie osoby lub zespołu projektowego. Staje się to realne, ponieważ podczas nagrania rejestruje się także dźwięk. wMediaWzięci bez najmniejszych problemów stworzą realistyczne wirtualne spacery i filmy 360°.

Wirtualna rzeczywistość – VR

wMediaWzięci proponują całkowicie odmienny sposób przekazywania historii. W tej technice jedynym ograniczeniem staje się kreatywność osób, które tworzą film 360°. Zachęcamy do zapoznania się z przykładami wykonanych przez nas filmów w technologii 360°. Są to zarówno filmy promocyjne, relacje z eventów, jak i materiały typowo wizerunkowe.

Aby wirtualne zwiedzanie było jeszcze bardziej atrakcyjne, do każdego przygotowanego przez wMediaWzięci materiału 360° jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość spersonalizowanych okularów w stylu Google Cardboard. Stworzone przez naszą firmę filmy i panoramy 360° można odtwarzać na dowolnych okularach VR, tj. modele Samsung Gear VR czy Oculus. Dzięki temu mogą Państwo zaprosić swoich klientów oraz pracowników na niesamowite wirtualne spacery.

Filmy 360° doskonale prezentują się także na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony. By obejrzeć materiał filmowy, wystarczy obracać się wokół własnej osi. Filmy 360° można też odtwarzać za pomocą myszki lub klawiatury, przesuwając obraz na ekranie komputera. Serwisy YouTube i Facebook również gwarantują bezpośrednie odtwarzanie filmów 360°.

Nasze Filmy 360°

Sprawdź wybrane projekty 360°. Wejdź do świata przyszłości i magii z naszą firmą.

Spójrz świeżym okiem

Pozwól innym dostrzec to co do tej pory było dla nich niedostępne. Wykorzystaj technologię filmów 360 i obróć się w stronę nowoczesnych rozwiązań, które zainteresują wszystkich.