Szkolenia medialne

Za nasze szkolenia medialne odpowiada profesjonalny zespół doświadczonych dziennikarzy oraz operatorów. Dzięki ich wiedzy oraz praktycznym umiejętnościom nasi klienci dowiadują się jak należy współpracować z mediami, jak poradzić sobie w stresującej sytuacji wywiadu telewizyjnego lub jak zminimalizować w mediach skutki sytuacji kryzysowej.

Szkolenia medialne organizowane przez wMediaWziętych gwarantują zdobycie wiedzy, która pomaga w staniu się mistrzem wystąpień publicznych. Gwarantujemy zarówno wsparcie teoretyczne jak i praktyczne, które sprawia, że żadna medialna sytuacja nie jest zaskoczeniem.

Szkolenia prowadzone są tak w języku polskim jak i języku angielskim.

Czego Cię nauczymy?

No stress
Nauczysz się jak czerpać przyjemność z wystąpień publicznych - bez stresu!
Właściwy wygląd
Dowiesz się jak dobrze wyglądać przed kamerą i o czym pamiętać, żeby nie popsuć swojego wizerunku
Prawo prasowe
Zyskasz wiedzę jakie prawa ma dziennikarz, a jakie Ty i jak z nich możesz korzystać
Case study
Poznasz konkretne medialne case study i dowiesz się co oraz jak można było zrobić lepiej
Formułowanie komunikatów
Dowiesz się jak należy formułować właściwy komunikat w zależności od rodzajów mediów
Rozmowa z dziennikarzami
Czego on ode mnie potrzebuje? U nas dowiesz się jak komunikować się z dziennikarzem

Co wyniesiesz ze szkolenia?

– dostajesz porady dotyczące tego jak rozmawiać z dziennikarzami
– dowiadujesz się jak należy formułować właściwy komunikat do różnych rodzajów mediów
– poznajesz konkretne medialne case study i dowiadujesz się co można było zrobić lepiej
– wiesz jak dobrze wyglądać przed kamerą i o czym pamiętać, żeby nie popsuć swojego wizerunku
– zyskujesz wiedzę jakie prawa ma dziennikarz, a jakie Ty i jak z nich możesz korzystać
– dostajesz wiedzę jak przejść przez spotkanie z kamerą i w radiu bez stresu

Medialny punkt widzenia

Zawsze po teorii przychodzi czas na praktykę. Na naszych szkoleniach będziesz miał szansę zmierzyć się z obiektywem kamery i mikrofonem radiowca. Zmierzysz się również z pytaniami zadawanymi w kryzysie.

Program naszych szkoleń jest napisany tak, abyś wyniósł z nich jak najwięcej przydatnych informacji i wskazówek, które mogą przydać się w codziennej komunikacji z mediami.

Wszystkie ćwiczenia przed kamerą przeprowadzane są we współpracy z operatorami kamery wraz z profesjonalną kamerą, sprzętem dźwiękowym oraz światłem studyjnym. Ćwiczenia radiowe odbywają się w zaaranżowanym studiu radiowym z profesjonalnym sprzętem radiowym.

Wszystkie szkolenia i ćwiczenia prowadzą dziennikarze i operatorzy, którzy na co dzień pracują w studiu lub „terenie”. Są to doświadczone osoby, które przeprowadziły w swoim życiu setki wywiadów i nagrały niezliczone ilości wypowiedzi. Dzięki temu prowadzący nasze szkolenia mają świadomość tego czego oczekują dziennikarze oraz jakie błędy najczęściej popełniają ich rozmówcy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje po nim swoje nagrania – tak wideo jak i radiowe – z opisem mocnych i słabych stron, dzięki czemu ma zawsze możliwość wrócenia do materiału i ponownego samodzielnego go przeanalizowania.

Pracuj Z nami

Jeśli nie wiesz jak komunikować się z mediami, a każde wystąpienie poprzedza ogromny stres i drżenie rąk to nasza wMediaWzięta propozycja jest idealna dla Ciebie!