Streaming

Produkcje online to nieodłączny element komunikacji firm i wielu instytucji. Skrojony na miarę stream pozwoli na łączność z Twoimi pracownikami, klientami i partnerami niezależnie od sytuacji. Oferujemy kompleksowe podejście do organizacji wydarzeń online. Tworzymy koncepcję kreatywną, scenariusz, realizujemy streaming, dbamy o każdy szczegół profesjonalnej produkcji internetowej, a to wszystko w ścisłej współpracy z klientem, aby całość była dopasowana i spójna z początkowym pomysłem.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej realizacji, a w świecie online nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego wykorzystując nasze doświadczenie wspólnie stworzymy wymarzone przedsięwzięcie.

Jak to robimy?

Koncepcja
Wszystko zaczyna się od pomysłu, a my ten pomysł przerodzimy w interesujące wydarzenie dla każdego. Powiedz co chcesz zrobić, a zespół filmowych specjalistów stworzy koncept całej realizacji. Patrzymy ponad schematy i poszerzamy możliwości komunikacyjne Twojej firmy.
Reżyseria
W trakcie przygotowań oraz samej realizacji nie musisz się martwić o pracę na planie, scenariusz i wystąpienia gości. Nasz zespół dopilnuje każdego szczegółu, aby nagranie i transmisja przebiegły zgodnie z wcześniej założonym planem i oczekiwaniami.
Produkcja
Zapewniamy całe zaplecze techniczne oraz osobowe potrzebne do realizacji spotkania w wersji online najwyższej jakości. Szereg narzędzi filmowych i technologicznych, które wykorzystujemy to klucz do wspólnego sukcesu. Dbamy o warstwę wizualną oraz odpowiednią współpracę na planie.

Działajmy razem

Dołącz do świata online i odkryj zupełnie nowe możliwości komunikacyjne