Animacja 2D i 3D

Animacja 2d i 3d to forma zupełnie odmiennych materiałów promocyjnych. Już sama forma graficzna narzuca inną narrację niż forma filmowa. Poprzez animację 2d i 3d można przekazać wszystko to w czym forma filmowa nie znajduje zastosowania. Przykładowo wszystkie abstrakcyjne dla widza pojęcia z sektorów finansowych, medycznych, bankowych, edukacyjnych mogą być z powodzeniem zaprezentowane za pomocą animacji 2d i 3d.

Animacja 2d i 3d daje wiele możliwości do zobrazowania trudnych pojęć, złożonych schematów, abstrakcyjnych pomysłów czy kreatywnych usług, które czasem są trudne do przekazania za pomocą kamery. Dzięki animacji można w łatwy, ciekawy oraz bardzo twórczy i innowacyjny sposób przekazać widzowi najbardziej skomplikowane tematy.

Animacja 2d i 3d to również możliwość na pokazanie znanego i popularnego tematu w innej oryginalnej formie. Formie, która nada nowe znaczenie, przedstawi produkt lub usługę w nowym świetle lub z zupełnie innej zaskakującej perspektywy. W konsekwencji może się to przełożyć na większe zainteresowanie marką.