Wideoklip

Wideoklip to oddzielna dziedzina filmowa. Na co dzień z wideoklipami spotykamy się głównie w muzyce. Mamy te swoje ulubione, te które przywołują wspomnienia z dzieciństwa, młodości i najlepszych momentów w życiu. Są takie które wzruszają, takie które poruszają, zaskakują, drażnią czy śmieszą. Niezależnie jakie emocje wywołują – zapadają w pamięć.

Dużą w tym zasługę ma sam utwór. Jednak to wideoklip jest jej oprawą, jest zobrazowaniem pewnej opowieści, czasem dosłownym innym razem tylko delikatnie korespondującym lub w ogóle nienawiązującym.

Wideoklip ma być kolejnym narzędziem przekazu muzyki, dlatego jest tak ważne by był wykonany z uwzględnieniem specyfiki, klimatu i charakteru danego utworu. Charakteru tak muzyki jak i artysty, wykonawcy. Głównym recenzentem naszego wideoklipu jest wykonawca, który najlepiej też opisze swoje oczekiwania. Oczywiście cała kreacja jest w naszych rękach i to my możemy dzięki naszej filmowej wiedzy i doświadczeniu znaleźć najlepszy przepis na udany, zaskakujący wideoklip.