wMediaWzięte 360° filmy, video

Wejdź do magicznego filmowego świata 360°!

Wirtualne zwiedzanie to najlepszy sposób zaprezentowania konkretnego miejsca czy firmy przez Internet. Filmy 360°, w odróżnieniu od zwykłych zdjęć, dają obraz nieograniczony żadnym kadrem. Dzięki temu odbiorca ma możliwość swobodnego rozejrzenia się we wszystkich kierunkach, poczucia wyjątkowego klimatu miejsca oraz dostrzeżenia szczegółów niezauważalnych podczas tradycyjnej prezentacji za pomocą galerii. 

wMediaWzięci  oferują wirtualne spacery i filmy 360°, które w ciekawy, oryginalny sposób prezentują eventy firmowe, pełnią funkcję materiału promocyjnego, spotu reklamowego, filmu korporacyjnego czy wewnętrznego. Film 360°, nazywany filmem sferycznym, umożliwia również oprowadzenie widza po konferencji, wydarzeniu, nieznanym miejscu, przedstawienie osoby lub zespołu projektowego. Staje się to realne, ponieważ podczas nagrania rejestruje się także dźwięk. wMediaWzięci bez najmniejszych problemów stworzą realistyczne wirtualne spacery i filmy 360°.

film 360

Filmy 360° otwierają nieznane dotąd możliwości prezentacji przestrzeni takich jak biura, instytucje kultury, restauracje, magazyny, fabryki, warsztaty. Wirtualne zwiedzanie to świetny sposób na zaprezentowanie przedsiębiorstwa, jego oferty, obszaru działań wybranych zespołów, pojedynczych specjalistów czy najnowszych produktów.

wMediaWzięci proponują całkowicie odmienny sposób przekazywania historii. W tej technice jedynym ograniczeniem staje się kreatywność osób, które tworzą film 360°. Zachęcamy do zapoznania się z przykładami wykonanych przez nas filmów w technologii 360°. Są to zarówno filmy promocyjne, relacje z eventów, jak i materiały typowo wizerunkowe.

Jak wygląda proces tworzenia filmu 360°?

  1  

Dostarczają nam Państwo brief zawierający opis wymagań i potrzeb określąjący to jaki ma być Państwa film 360°. 

  2  

wMediaWzięty dział kreacji przygotowuje scenariusz, zmieniający Państwa pomysły w filmową bazę. Dzięki temu powstaje solidna podstawa pod przygotowanie panoramy 360°.

   

Trzeci etap to realizacja wcześniej przygotowanego materiału. Nasza ekipa tworzy zdjęcia filmowe. Pracę wykonujemy w studiu, siedzibie Klienta i wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne z uwagi na potrzeby konkretnego projektu. W tym czasie nasi wykwalifikowani graficy tworzą animacje 2D lub 3D, wzbogacające wirtualne spacery i ujęcia filmowe 360°. Dodajemy do tego wysoką jakość dźwięku, który wraz z całą resztą elementów tworzy spójną i efektowną całość. 

filmy 360

Aby wirtualne zwiedzanie było jeszcze bardziej atrakcyjne, do każdego przygotowanego przez wMediaWzięci materiału 360° jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość spersonalizowanych okularów w stylu Google Cardboard. Stworzone przez naszą firmę filmy i panoramy 360° można odtwarzać na dowolnych okularach VR, tj. modele Samsung Gear VR czy Oculus. Dzięki temu mogą Państwo zaprosić swoich klientów oraz pracowników na niesamowite wirtualne spacery.

Filmy 360° doskonale prezentują się także na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony. By obejrzeć materiał filmowy, wystarczy obracać się wokół własnej osi. Filmy 360° można też odtwarzać za pomocą myszki lub klawiatury, przesuwając obraz na ekranie komputera. Serwisy YouTube i Facebook również gwarantują bezpośrednie odtwarzanie filmów 360°.

wirtualne spacery

Ile kosztuje film 360°?

Wszystkie materiały 360° wyceniamy w sposób indywidualny, zgodnie z Państwa wymaganiami i potrzebami. Naszym priorytetem jest tworzenie produkcji na wysokim poziomie oraz zadowolenie Klienta. Jeżeli chcą Państwa dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli chcą Państwa dowiedzieć się więcej -  zapraszamy do kontaktu.