Animacje

W animowanym świecie można stworzyć i przeżyć wszystko, wszystko to co wskaże nam wMediaWzięta wyobraźnia. Nasze produkcje animowane są zawsze przygotowywane z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem dedykowanego do projektu grafika i animatora.

Produkcja filmów reklamowych, instruktażowych, korporacyjnych czy produkcja spotów reklamowych nie musi opierać się tylko na ujęciach filmowych. Magia filmu kryje się również w animowanej formie wideo. Animacja reklamowa produktu czy usługi może opierać się na wykorzystaniu różnych technik animowanych, takich jak animacja 2d, animacja poklatkowa, animacja 3d czy wszelkie formy animacji 360 stopni.

Jak powstaje Animacja?

Brief
Dostarczasz nam brief (opis wymagań, potrzeb), w którym opisujesz to co chciałbyś przedstawić oraz podajesz ewentualne bardziej szczegółowe informacje związane z produkcją.
Kreacja
Następnie nasz dział kreacji tworzy scenariusz, który Twoje idee zamienia w filmową wizję.
Realizacja
Tworzymy film w oparciu o scenariusz. Planujemy poszczególne kroki realizacji - preprodukcję, produkcję i postprodukcję. I powstaje Twój film!

Kontakt do nas

Telefon
tel: +48 506 542 667
E-mail
info@wmediawzieci.pl
Nasz Adres
ul. Przasnyska 6A,
01-756 Warszawa

Nasze Animacje

Zobacz nasze najnowsze animacje. Sprawdź czym różnią się animacje 2d, 3d i 360°. Przekonaj się który rodzaj animacji będzie odpowiedni do Twojej kampanii czy projektu.

Załaduj więcej