Szkolenia medialne

szkolenia medialne

Jeśli nie wiesz jak komunikować się z mediami, a każde wystąpienie poprzedza ogromny stres i drżenie rąk to nasza propozycja jest idealna dla Ciebie!


Za nasze szkolenia medialne, odpowiada  profesjonalny zespół doświadczonych dziennikarzy oraz operatorów. Dzięki ich wiedzy oraz praktycznym umiejętnościom nasi klienci dowiedzą się jak należy współpracować  z mediami,  jak poradzić sobie w stresującej sytuacji wywiadu telewizyjnego lub jak zminimalizować w mediach skutki sytuacji kryzysowej.


Szkolenia medialne organizowane przez wMediaWziętych gwarantują zdobycie wiedzy, która pomoże w staniu się  mistrzem wystąpień publicznych. Gwarantujemy zarówno wsparcie teoretyczne jak i praktyczne, które sprawi, że żadna medialna sytuacja nas nie zaskoczy.

Nasze szkolenie prowadzone mogą być tak w języku polskim jak i języku angielskim.

Budowanie wypowiedzi czy umiejętności udzielania wywiadu to tylko niektóre z elementów, jakie przedstawiane są na tego rodzaju szkoleniach. Mając na uwadze konieczność kreowania pozytywnego wizerunku firmy w różnego rodzaju mediach nasze szkolenia medialne są zawsze  dopasowane do klienta. Organizując je bierzemy pod uwagę przede wszystkim stopień zaawansowania kontaktów z mediami oraz sytuację branżową firmy. Kładziemy też nacisk na różne aspekty wystąpień publicznych biorąc pod uwagę preferencje klienta: przedstawiamy najlepsze taktyki prowadzenia zarówno krótkiej prezentacji jak i ważnej konferencji prasowej czy indywidualnego wywiadu. Dzięki wiedzy, którą oferują nasze szkolenia medialne, będziesz swobodnie kreować wizerunek firmy zarówno w telewizji, radiu, prasie jak i Internecie. Po prostu, wejdziesz na wyższy poziom medialnej komunikacji.

Wybierając szkolenie medialne od wMediaWziętych:

- dostajesz porady dotyczące tego jak rozmawiać z dziennikarzami
- dowiadujesz się jak należy formułować właściwy komunikat do różnych rodzajów mediów
- poznajesz konkretne medialne case study i dowiadujesz się co można było zrobić lepiej
- wiesz jak dobrze wyglądać przed kamerą i o czym pamiętać, żeby nie popsuć swojego wizerunku
- zyskujesz wiedzę jakie prawa ma dziennikarz, a jakie Ty i jak z nich możesz korzystać
- dostajesz wiedzę jak przejść przez spotkanie z kamerą i w radiu bez stresu

Po teorii przyjdzie czas na praktykę. Na naszych szkoleniach będziesz miał szansę zmierzyć się z obiektywem kamery i mikrofonem radiowca. Zmierzysz się również z pytaniami zadawanymi w kryzysie.

szkolenia medialne

Nasi dziennikarze nie idą na kompromisy. Poświęcają cały swój czas przed, w czasie i po szkoleniu by nasze szkolenia medialne z ćwiczenia przerodziły się w narzędzie niezbędne w późniejszym kontakcie z mediami.

Program naszych szkoleń jest napisany tak, abyś wyniósł z nich jak najwięcej przydatnych informacji i wskazówek, które mogą przydać się w codziennej komunikacji z mediami.

Wszystkie ćwiczenia przed kamerą przeprowadzane są we współpracy z operatorami kamery wraz z profesjonalną kamerą, sprzętem dźwiękowym oraz światłem studyjnym. Ćwiczenia radiowe odbywają się w zaaranżowanym studiu radiowym z profesjonalnym sprzętem radiowym.

Wszystkie szkolenia i ćwiczenia prowadzą prawdziwi dziennikarze i operatorzy, którzy na co dzień pracują w studiu lub "terenie". Są to doświadczone osoby, które przeprowadziły w swoim życiu setki wywiadów i nagrały niezliczone ilości wypowiedzi. Dzięki temu prowadzący nasze szkolenia mają świadomość tego czego oczekują dziennikarze oraz jakie błędy najczęściej popełniają ich rozmówcy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje po szkoleniu swoje nagrania - tak wideo jak radiowe - z opisem mocnych i słabych stron, dzięki czemu ma zawsze możliwość wrócenia do materiału i ponownego samodzielnego go przeanalizowania.

szkolenia medialne

Nie czekaj, aż Twoją firmę zaskoczy sytuacja kryzysowa i już dziś dowiedz się jak rozmawiać z mediami.