Produkcje filmowe

Nasze wMediaWzięte życie zaczyna się tam, gdzie zaczyna się nasza przygoda z filmem. Przygoda, która pozwala nam otworzyć oczy na potencjał drzemiący w filmie, i która inspiruje nas, aby ten potencjał wykorzystywać jak najpełniej. Tworzymy filmy promocyjne, które mówią więcej niż tysiące słów. Kręcimy filmy reklamowe, które "biją na głowę" tradycyjne formy reklamy. Nagrywamy spoty reklamowe pełne emocji, które po prostu działają na odbiorcę. Kreujemy filmy korporacyjne przykuwające uwagę widza. Nakręcamy. Ciągle coś. Ciągle z pasją. I w tym tkwi nasz wMediaWzięty fenomen.

filmy promocyjne, reklamowe spoty

Filmy korporacyjne, spoty reklamowe

Nie lubimy szablonów i nie lubimy też utartych schematów. Innowacyjność, nowatorskie podejście i również nowatorskie zaprezentowanie tematu, to my. I to znajdziesz z w naszych filmach. Nie ważne, czy jest to film korporacyjny, który kreuje wizerunek marki, czy jest to spot reklamowy, który ukazuje atrakcyjność produktu czy usługi.

Co jeszcze znajdziesz w naszych filmach? Emocje. Potrafimy, dzięki odpowiednim narzędziom, wypełnić nimi pozornie najprostszy spot reklamowy czy film korporacyjny. Chodzi o emocje, których odbiorcy pragną. Gdy dostarczasz odbiorcom odpowiednich emocji, ludzie odwdzięczają się. To po prostu działa. Najlepsze filmy promocyjne czy filmy reklamowe przesycone są emocjami. Rzecz jednak w tym, by umiejętnie wpleść je w obraz i dźwięk, a umiejętność tę posiadamy.

 

Co jeszcze potrafimy? Dokładnie wsłuchiwać się w potrzeby klienta. Wystarczy, że zdefiniujesz swoje potrzeby, my ubierzemy je w odpowiedni scenariusz, zrobimy profesjonalną charakteryzację. Stworzymy dla Ciebie spoty reklamowefilmy promocyjne, film korporacyjny, filmy instruktażowe – wszystko, czego potrzebujesz. Wyreżyserujemy Twoje potrzeby, nadamy im artystyczny wymiar. Stworzymy film, w którym opowiemy historię układającą się w Twojej głowie. Bez względu na to, o czym on będzie.

 

Jak wygląda współpraca z nami? Jest niezwykle przejrzysta i prosta. Ty przynosisz do nas brief, w którym zawierasz swoje wymagania i potrzeby. My siadamy nad nim i przeprowadzamy burzę mózgów aż w końcu nasz dział kreacji przynosi Ci gotowy scenariusz. I możesz być pewny, że bez względu na to, czy ma być to spot reklamowyfilm korporacyjny, czy promocyjny – pozytywnie Cię zakręcimy. No a później pozostaje nam już oszlifować nasz diament. Nieprzeciętne animacje przeplatamy z ujęciami filmowymi i doskonale dobraną muzyką. Wszystko musi tworzyć misternie utkaną mozaikę.

 

Nakręcimy Twój sukces. Stworzymy dla Ciebie niebanalny film korporacyjny, niezwykle skuteczny spot reklamowy. Nagramy najwyższej jakości filmy promocyjne, wyreżyserujemy filmy reklamowe, wykreujemy filmy instruktażowe. Dla Ciebie. Na Twoje potrzeby.  

Tworzymy z zaangażowaniem i pasją:

film reklamowy
- film promocyjny

- billboard sponsorski
filmy korporacyjne
- filmy instruktażowe

- reportaż
- animacja 2D i 3D
- rysowana ręcznie animacja 2D
- wizytówka filmowa
- wideoklip
- sonda
- setka

Jesteśmy również otwarci na indywidualne potrzeby klientów, dlatego możemy przygotować dowolne materiały wideo na życzenie. Każdy materiał może być wykonany w dowolnym języku np. angielskim, niemieckim, francuskim czy włoskim.  

Jak wygląda proces tworzenia filmu reklamowego?

  1  

Nasz klient dostarcza brief (opis wymagań, potrzeb), w którym opisuje to co chciałby przedstawić oraz podaje bardziej szczegółowe informacje związane z produkcją.

  2  

Następnie nasz dział kreacji tworzy scenariusz, który idee klienta zamienia w filmową całość.

   

Przychodzi pora na realizację materiału. Tworzymy zdjęcia filmowe, pracujemy w studiu, siedzibie klienta lub tam gdzie wyobraźnia nas poniesie. Nasi graficy w tym czasie tworzą animacje 2D lub 3D, które są doskonałym uzupełnieniem ujęć filmowych. Nie zapominamy również o dźwięku - jest on w filmie tak samo ważny jak ciekawe ujęcia.

Materiały realizujemy zawsze na czas.

film korporacyjny

Ile to kosztuje?

Każdy materiał, od setki, przez film reklamowy, po filmy korporacyjne wyceniany jest indywidualnie dla każdego klienta. Zawsze przygotowujemy atrakcyjną propozycję, która jednocześnie daje możliwość stworzenia produkcji na wysokim poziomie.

Jeżeli chcą Państwa dowiedzieć się więcej -  zapraszamy do kontaktu.