Animacje

W animowanym świecie można stworzyć i przeżyć wszystko, wszystko to co wskaże nam wMediaWzięta wyobraźnia. Nasze produkcje animowane są zawsze przygotowywane z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem dedykowanego do projektu grafika i animatora. 

Animacja reklamowa, animacja 2d

Produkcja filmów reklamowych, instruktażowych, korporacyjnych czy produkcja spotów reklamowych nie musi opierać się tylko na ujęciach filmowych. Magia filmu kryje się również w animowanej formie wideo. Animacja reklamowa produktu czy usługi może opierać się na wykorzystaniu różnych technik animowanych, takich jak animacja 2d, animacja poklatkowa, animacja 3d czy wszelkie formy animacji 360 stopni.

animacja 2d, animacja reklamowa

Filmy animowane zyskują swój indywidualny charakter i znaczenie dzięki kreatywnym twórcom obrazu, zdolnym grafikom i animatorom – dlatego my współpracujemy tylko z takimi.

Najpopularniejsza na rynku filmowym i wśród naszych klientów animacja 2d jest dla nas doskonałym polem do zaprezentowania wszelkiej działalności klienta – od skomplikowanych danych rynkowych, sprzedażowych, przez nowe możliwości produktów czy usług, po lifestylową tematykę. Animacja 2d jest stworzona do prezentowania wszelkich danych liczbowych, wykresów, tabel czy szablonów w ciekawy, prosty i przyjemny w odbiorze sposób. Dzięki czemu produkcja filmów reklamowych czy instruktażowych staje się wyjątkową animowaną przygodą.

Dla każdego naszego klienta, po zapoznaniu się z jego indywidualnymi potrzebami, dopieramy odpowiedni, spersonalizowany styl graficzny. Styl animacji zależy od kilku czynników. Głównym z nich jest przekaz, komunikat, który ma być zawarty w filmie. To jaki on jest determinuje wybór kreski graficznej, kolorów czy samej formy – animacja 2d, animacja 3d czy film 360°. Drugim ważnym czynnikiem jest pole eksploatacji animacji. W zależności od miejsca emisji – Internet, konferencja, event, materiał wewnętrzny czy TV długość animacji jest dostosowywana już na etapie preprodukcji. Trzecim czynnikiem decydującym o dobraniu odpowiedniej animacji jest przyszły odbiorca filmu. Tu pojawiają się nie tylko branże, ale także wiek czy płeć widza. Ostatnim, ale nie mniej ważnym, czynnikiem jest branża, w której działa nasz klient. Często to właśnie ona w głównej mierze ma ostateczny wpływ na wygląd animacji - jej charakter, plastykę, barwę, styl graficzny.


Trudne? Bardzo prost. Wybierz wMediaWziętą animację, a produkcja spotów reklamowych będzie dla Ciebie po prostu przyjemnością!

Tworzymy z pomysłem:

- animacja 2d
- animacja 2d 360
- animacja 3d 360
- animacja reklamowa
- animacja poklatkowa

animacja reklamowa, animacja 2d

 

Jak wygląda proces tworzenia animacji?

  1  

Nasz klient dostarcza brief (opis wymagań, potrzeb), w którym opisuje to co chciałby przedstawić oraz podaje bardziej szczegółowe informacje związane z produkcją.

  2  

Następnie nasz dział kreacji tworzy scenariusz, który idee klienta zamienia w filmową animowaną całość. 

  3  

Przychodzi pora na realizację materiału. Tworzymy animację w wybranej technice w oparciu o scenopis i zaproponowaną stylistykę graficzną. Nie zapominamy również o dźwięku - jest on w filmie tak samo ważny jak przykuwający uwagę styl graficzny.

animacja 2d, animacja reklamowa

 

 

Ile to kosztuje?

Każda nasza animowana produkcja filmów reklamowych, korporacyjnych, instruktażowych czy produkcja spotów reklamowych wyceniana jest indywidualnie dla każdego klienta. Zawsze przygotowujemy atrakcyjną propozycję, która jednocześnie daje możliwość stworzenia produkcji na wysokim poziomie.

Jeżeli chcą Państwa dowiedzieć się więcej -  zapraszamy do kontaktu.